top of page
augintinio portretas, gyvūnų piešimas, gyvūnų portretai, realistiškas piešinys, piešiniai iš nuotraukų, paveiklai iš nuotraukų, gyvūno portretas, šuns piešinys, realistiški portretai, paveikslai, dailininkas,  piešimas iš nuotraukos,

Sveiki atvykę

Ranka piešti augintinių portretai yra unikali ir prasminga dovana sau ar tiems, kurie juos myli. Portretas - tai puikus būdas įamžinti mylimą augintinį. Savo darbus atlieku naudodama tik aukštos kokybės priemones, taikau įvairias technikas. Mano portretai yra išskirtinai detalūs ir suteikia portretui tikrumo pojūtį. Piešiami iš Jūsų pateiktos nuotraukos. Jokio "šaržo", tradicinis detalus darbas, perteikiantis gyvūno nuotaiką ir emocijas.

Apie mane

   Esu Ieva, gimiau ir augau Lietuvoje. Menas visada buvo mano gyvenime, piešiu nuo vaikystės, tačiau pradžioje rinkausi saugesnį profesinį kelią. Siekti profesionalumo ir lavinti savo piešimo įgūdžius pradėjau lavinti kiek vėliau gyvenime, kuomet nusprendžiau savo kūrybiniu darbu užsiimti nuolatos. Šiuo metu užsiimu individualia veikla "freelancing".

    Aš specializuojuosi spalvotų pieštukų piešime, portretuose. Dievinu gamtą ir gyvūnus, tai mano pagrindinis kūrybinis objektas. Mano klientai - tai žmonės mylintis gyvūnus arba tie, kurie juos pažįsta ir nori įteikti unikalų, rankų darbą atvaizduojantį, tai, kas jiems brangu. Esant užklausai priimu užsakymus ir žmonių portretams.

     Darbą atlieku piešdama iš jūsų pateiktos pavyzdinės nuotraukos. Piešiu tik su aukštos kokybės priemionėmis, taikydama įvairias technikas. Mano darbai yra itin detalūs, standartinio dydžio portretą nupiešti man reikia nuo 10 iki 20 valandų (+) kruopštaus darbo.

menas, piešimas iš nuotraukų, piešinys, gyvūnų piešimas, paveiklas iš nuotraukos, ieva zach art

Instagram

Aplankykite mano Instagram bei Facebook paskyras!

bottom of page