top of page

Informacija ir kaina

Mano portretai yra individualūs darbai pagal užsakymą, piešti ranka. Piešiami iš pavyzdinės nuotraukos, su spalvotais pieštukais. Mano tikslas yra itin detalūs, realistiški meno kūriniai. Dirbu su Prisma Color Premier (USA), Faber Castell Polychromos (DE) pieštukais bei Strathmore Artist popieriumi (Acid-free). Kokybiškos priemonės užtikrina darbo ilgaamžiškumą bei spalvų išlaikymą.

Pavyzdinės nuotraukos

Jūsų pateikta nuotrauka, iš kurios piešiu yra itin svarbi. Realistiškam piešiniui geriausia yra ryški, nemažinta ir nekoreguota nuotrauka. Geriausios nuotraukos yra daromos pritūpus, akis į akį su gyvūnu, gerai apšviestoje patalpoje ar lauke, tačiau be tiesioginių saulės spindulių. Prireikus, galiu skirti patarimų renkantis pavyzdinę nuotrauką ar fotografuojant gyvūną. Jeigu neturite galimybės pateikti kokybiškos nuotraukos, padarysiu, viską, ką galiu geriausio iš jūsų turimos. Visada patariu atsiųsti man vieną Jums labiausiai patinkančią augintinio nuotrauką ir dar kelias (ar daugiau) įsivertinimui, kuri būtų sėkmingiausia augintinio bruožams atkurti. 

Dydžiai ir kainos gyvūnų portretams

Šiuo metu galite rinktis iš dviejų portreto dydžių. Turėkite mintyje, kad kainos, nurodytos žemiau yra pritaikytos tradiciniam portretui be fono (pavydžius peržiūrėkite mano Galerijoje). Papildomos figūros ar fonas yra įkainojamas atskirai. Kaina priklauso nuo laiko, medžiagų sąnaudų. Kiekvienas užsakymas yra individualus. Norint įsigyti kito dydžio portretą, 3 ir daugiau figūrų portretus, susisiekite individualiam pasiūlymui. 

price pet portrat
piešimas iš nuotraukos, prancūzų buldogo piešinys, piešimas spalvotais pieštukais, menininkas

Portreto užsakymas

Kuomet sutariama dėl nuotraukos, iš kurios bus piešiamas darbas ir darbo atlikimo datos, atliekate 30 % depozitinį pavedimą į mano banko sąskaitą ar PayPal, siekiant išsaugoti ir rezervuoti vietą savo piešiniui. Atkreipkite dėmesį, kad laukimo laikas gali siekti kelis mėnesius, ypač artėjant Kalėdoms, dėl to, rezervuoti vietą savo piešiniui raginu daryti kiek įmanoma anksčiau. Pradėjusi piešti - informuoju jus. 

Portreto siuntimas

Darbas siunčiamas saugiai supakuotas, be rėmelio. Klientų pageidavimu galiu piešinį atsiųsti su Passepartout. Siuntimas ES yra su sekimo nuoroda ir draudimu. Dėl siuntimo į ne ES šalis - susisiekti. Siuntimo kaina neįeina į piešinio kainą. Siuntimo kaina ES šalyse nuo 5 iki 20 eurų. 

Nuotrauka vs piešinys, piešinys vs nuotrauka

Štai čia pateikiu portreto pavyzdį, kuriame galite aiškiai matyti skirtumus tarp pavyzdinės nuotraukos bei sukurto portreto. Savininkės pateikta nuotrauka buvo pakankamai gera piešti, tačiau kai kuriose vietoje susiliejusi, taip pat kairė šuns ausis buvo užsilenkusi, ką pavyko pakoreguoti portrete.

bokserio piešinys, šuns piešinys, augintinio portretas,  piešinys iš nuotraukos

Teisės į kūrinį

Kūrinio įsigijimas suteikia Jums teisę jį turėti, tačiau visos kitos teisės lieka menininkui. Taigi įsigiję portretą, jūs negalite jo perdirbti (pvz. gaminti prekes su kūrinio atvaizdu), kopijuoti (daryti Printus) ar perparduoti. 

bokserio piešinys, šuns piešinys, augintinio portretas,  piešinys iš nuotraukos
bokserio piešinys, šuns piešinys, augintinio portretas,  piešinys iš nuotraukos

Dydžiai ir kainos žmonių portretams

Priimu individualius užsakymus realistiškiems žmonių portretams, kaina priklauso nuo kelių faktorių. Nurodytos kainos yra orientacinės.

kaina
drawing, people portrait, girl portrait, colored pencil portrait, bleistiftzeichnung, zeichnung vom foto, zeichnung nach foto, commission a portrait, commission, girl portrait, colored pencil portrait, mergaitės portretas, mergaitės piešinys, piešinys pieštukais, portretas iš nuotraukos

Susisiekite 

Thanks for submitting!

gyvūno piešinys, šuns portretas, šuns paveiklas, pieštas portretas, piešinys iš nuotraukos

Palikite man pranešimą ir aš susisieksiu su Jumis, kiek įmanoma greičiau. 

bottom of page