top of page
pet portrait, pet portraits, tierportraits, tierportrait, artist, pencil artist, auftragswerke, tierzeichnungen, zeichnung, bunstift portrait, colored pencil portrait,

Sveiki atvykę į Ieva Zach Art

Spalvotais pieštukais piešti portretai yra unikali ir prasminga dovana sau ar tiems, kuriuos myli. Portretas - tai puikus būdas įamžinti artimą žmogų ar mylimą augintinį. Savo darbus atlieku naudodama tik aukštos kokybės priemones, taikau įvairias technikas. Mano portretai yra išskirtinai detalūs, realistiški ir suteikia portretui tikrumo pojūtį. Piešiami iš Jūsų pateiktos nuotraukos. Jokio "šaržo", tradicinis, detalus darbas, perteikiantis nuotaiką ir emocijas.

Menas ir aš

   Esu Ieva, gimiau ir augau Lietuvoje, šiuo metu gyvenu Vokietijoje. Menas visada buvo mano gyvenime. Piešiu nuo vaikystės, tačiau pradžioje rinkausi saugesnį profesinį kelią. Siekti profesionalumo piešime ir lavinti savo piešimo įgūdžius pradėjau kiek vėliau gyvenime, kuomet nusprendžiau savo kūrybiniu darbu užsiimti nuolatos. Šiuo metu užsiimu individualia menine veikla.

Specializuojuosi spalvotų pieštukų piešime, portretuose. Dievinu gamtą ir gyvūnus, tai mano pagrindinis kūrybinis objektas. Mano klientai - tai žmonės mylintis gyvūnus arba tie, kurie juos pažįsta ir nori įteikti unikalų, rankų darbą, atvaizduojantį, tai, kas jiems brangu. Esant užklausai priimu užsakymus ir žmonių portretams. Savo darbą atlieku piešdama iš jūsų pateiktos pavyzdinės nuotraukos. Piešiu tik su aukštos kokybės priemonėmis, taikydama įvairias technikas. Mano darbai yra itin detalūs, standartinio dydžio portretą nupiešti man reikia nuo 10 iki 20 valandų (+) kruopštaus darbo.

pet portrait, animal drawing, kunst, pet portrait commission, colored pencil, colored pencil art, bleistiftzeichnung nach foto,  Handgezeichnet nach Foto,  pet portraits, dog drawing, dog portrait, ieva zach art, piešimas iš nuotraukos

Instagram

Aplankykite mano Instagram bei Facebook paskyras!

bottom of page