top of page
colored pencil art, bleistiftzeichnung nach foto, tierportrait, pet portrait artist, realistic drawing, pencil artist, commission artist, pet portrait, artist, drawing, dog drawing, animal drawing, commission

 Esu Ieva, menininkė, arba tiesiog kūrybiška asmenybė. Daugiau nei pusę savo darbingo amžiaus praleidau dirbdama socialinį darbą, su sunkumus patiriančiomis šeimomis. Kartu visą gyvenimą užsiėmiau kūryba ir ieškojau, kur šį savo potencialą galėčiau įgyvendinti geriausiai. Tačiau atrodė, jog tam, niekada nėra tinkamo laiko. 2019 m. COVID-19 pandemija gerokai pakoregavusi gyvenimo ritmą, suteikė man erdvės sustoti ir atsigręžti į save, taigi pradėjau intensyviai piešti. Be meno, gyvūnai ir gamta man niekada nebuvo svetimi, gėlėse ir medžiuose randu prieglobstį, taigi pirminis meninis objektas tapo būtent jie.  2020 metais, interneto platybėse užtikau nuostabius gyvūnų portretus, itin realistiškus ir detalius. Matydama tuos portretus, negalėjau patikėti savo akimis "Kokie jie tikroviški!". "Ar įmanoma taip piešti? Su pieštukais?"  Vėliau įsigilinusi į šią nišą, nusprendžiau pabandyti ir aš. "Jeigu gali kiti, kodėl negaliu aš?" – tai buvo mano moto prieš pradedant gilinti savo žinias spalvotų pieštukų pasaulyje. Mano tikslas - itin realistiški, detalūs piešiniai. Dėl to piešiu kasdien (daugiau, negu mažiau). Practice makes it perfect.

Užsakant piešinį iš manęs Jūs gaunate ne tik individualų darbą, tačiau ir karmos taškų, kadangi prisidedate prie to, kad galėčiau toliau siekti savo svajonių  bei kūrybinių tikslų. Šiuo metu užsakymui priimu individualius,  ranka pieštus augintinių ir žmonių portretus.  Spauskite čia, norėdami gauti daugiau informacijos.

Norite mane pažinti dar geriau? Ar užklausti rūpimų klausimų? Aš aktyviai dalinuosi savo kasdienybe bei piešimo klipais, Instagram bei Facebook platformose.

Apie mane rašo

artist, pencil artist, kunstlerin, auftragsmalerei, buntstifzeichnung, kunst, pencil artwork, bleistiftzeichnung, portrait nach foto, portrait vom foto, pet portrait, pet portrait artist, tiger drawing, ieva zach art, tiger drawing, art print

Apie mane

bottom of page